Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES (Kiviõli lahtised meistrivõistlused) - EV 100 sari, Kiviõli 15.12.

A-turniir | B-turniir

Võistlused toimuvad Kiviõli Vene Koolis (Pargi 9) algusega kell 10.00 (registreerimine kuni 9.45).

EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018/ Tallinna noorte MV-d males - EV 100 sari, Tallinn 08.12. - 09.12.

A-turniir | B-turniir | C-turniir | Facebook

A-turniir: 1. Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5,5p 6-st]; 2. Matvei Balabonin (MK Areng) [5p]; 3.-5.  Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja), Laura Kamp (MK Areng) ja Roman Stepanov (MA Vabaettur) [4p].

B-turniir: 1. Rondo Mikko (Pärnu Spordikool) [6p 6-st]; 2. Karl Mattias Kokk (Tartu Kalev) [5p]; 3. Ott-Robert Luik (MA Vabaettur) [4,5p].

C-turniir: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [5,5p 6-st]; 2.-4. Mikk Tomson (SK Reval-Sport), Karl Erik Olde (Tallinna MK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [4p].

Tallinna noorte MV medalid on toodud allpool:

Read more ...

Eesti veteranide 2018.a. kiirmale meistrivõistlused, Tartu 08.12.

Chess-results

1.-2. Kalle Peebo (Tartu Kalev) ja Peep Narusberg (Põlva) [5,5p 7-st); 3.-5. Eino Vaher (Rakvere MK), Tatjana Fomina (Võru MK) ja Kalev Pagar (Rakvere MK) [5p].

Vanuseklasside parimad on toodud allpool:

Read more ...

MK Areng meistrivõistlused 2018, Tallinn 02.12.

tabel | kuni 8-aastased

1.-2. Triin Narva (SK Reval-Sport) ja Viktoria Baškite (MA Vabaettur) [5,5p 7-st]; 3.-6. Rain Mölderkivi (Tallinn), Laivi Pani (Tartumaa), Kersti Kõrge (Põlva MK) ja Silvi Salupere (Tartu) [5p].

Kuni 8-aastased: 1.-2. Timur Reinsalu (MK Areng) ja Laura Kamp (MK Areng) [6p 7-st]; 3. Matvei Balabonin (MK Areng) [5,5p].

European Rapid and Blitz Chess Championship 2018, Makedoonia 05.12. - 09.12.

koduleht | Chess-results | LIVE

2018. aasta Euroopa kiir- ja välkmale meistrivõistlused toimuvad Makedoonias, Skopjes. Eestist osaleb Georg Abozenko.

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore