Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

2nd FIDE World Cadet Rapid & Blitz Chess Championships 2018 (U8-U12), Valgevene 21.06. - 25.06.

ametlik koduleht | Eesti mängijate tulemusedLIVE (chess24)

Kadettide (vanusekategooriad U8, U10 ja U12) kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused toimuvad 21.-25. juuni Valgevenes Minskis. Eestist osaleb 11 noormaletajat.

Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - Palanga, Leedu 14.06. - 20.06.

Chess-results | LIVE | chess24.com | Eesti mängijate tulemused Tallinna etapp

Balti tsooniturniiri teine osavõistlus toimus 14.-20. juuni Leedus Palangas. 

1. Nikita Meškovs (Läti) [[7p]; 2. Arturs Neikšans (Läti) [6,5p]; 3. Paulius Pultinevicius (Leedu) [6p]. Meie mängijatest täitis Kirill Chukavin (Tallinna MK) rahvusvahelise meistri normi.

Lisaks tsooniturniirile toimusid Leedus mitmed lahtised võistlused, millest ka Eesti maletajad osa võtsid.

Kokku kolmest etapist koosnevas sarjas osaleb igal turniiril 24 võistlejat (8 igast Balti riigist) ning üldarvestuse võitja pääseb 2019. aasta Maailma Karikale. Viimane etapp mängitakse Lätis Liepajas 9.-15. juuli.

 

Maardu Karikas 2018, Maardu 16.06.

tabel

1. Trent Asso Tõnisson (Mustamäe Loomingumaja) [6p]; 2. Matvei Savinov (MK Areng) [5,5p]; 3.-5. Ostap Mertinš (Tallinna MK), Aaron Rajandu (Nõmme Noortemaja) ja Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) [5p].

Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari, Tallinn 17.06.

Chess-results

1. Sander Kukk (SK Reval-Sport) [7,5p]; 2. Robert Dubrovin (Kadrioru MK) [7p]; 3.-9. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK), Marti Medar (Tõnu Truusi MKK), Anto Remmel (SK Reval-Sport), Eduard Tolmatšov (Narva MK Kaissa), Ilja Vovk (MA Vabaettur), Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) ja Grete Olde (Tallinna MK) [6p].

Tartu Suvi 2018 kiirturniir - EV 100 sari, Tartu 10.06.

Chess-results pildigalerii (Marek Kolk)

1. Tarvo Seeman (Tallinn) [7p]; 2.-5. Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Ilja Vovk (MA Vabaettur), Maxim Turov (Venemaa) ja Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [6,5p].

Jakob Kiige mälestusturniir 2018 - EV 100 sari, Rakvere 09.06.

A-turniir | B-turniir

A-turniir (täiskasvanud): 1. Jüri Krupenski (MA Vabaettur) [6,5p]; 2. Aleksander Volodin (MA Vabaettur) [6p]; 3.-5. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK), Kalle Peebo (Tartu Kalev) ja Grete Olde (Tallinna MK) [5,5p].

B-turniir (noored): 1.-3.  Matvei Savinov (MK Areng), Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport) ja Hannes Tõnso (MA Vabaettur) [6p].

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore

MALENURK 24.08. 2011

Tänases malenurgas toome lugejateni imekauni matiga lõppenud partii Viljandis 5.-7. augustini toimunud arvult 45. Ilmar Raua mälestusturniirilt males. Nagu eelmises malenurgas kirjutasime, võitis turniiri rahvusvaheline suurmeister Kaido Külaots 19 punktiga 21st, teist kuni neljandat kohta jäid jagama rahvusvahelised suurmeistrid Igor Švõrjov ja Meelis Kanep ning FIDE meister Ilja Vovk, kes kõik kogusid 16 punkti.

loe tervet artiklit (pdf)

Tags: