Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Eesti meistrivõistlused males 2018, Tallinn 25.04. - 01.05.

ajakava | mehed | naised | LIVE

Joosep Grents: "Pole geeniust ilma hulluseta"

artikkel (pdf)

23. aprillil oleks suurmeister Lembit Oll saanud 52-aastaseks. Artikkel annab ülevaate varalahkunud andeka maletaja eluloost ja loomingust.

Estonian and U20 championships 2018
voor: 3
1
Chukavin Kirill 2289
2
½ - ½
2
Ladva Ottomar 2517
2
Jezov Roman 2263
2
½ - ½
2
Seeman Tarvo 2426
3
Volodin Aleksandr 2462
0 - 1
Haavamae Henrik 2098
4
Shishkov Andrei 2366
1 - 0
Shvyrjov Igor 2393
5
Narva Jaan 2140
½ - ½
Vorobjov Pavel 2233
voor: 4
1
Ladva Ottomar 2517
Jezov Roman 2263
2
Seeman Tarvo 2426
Haavamae Henrik 2098
3
Chukavin Kirill 2289
Shishkov Andrei 2366
4
Dubrovin Robert 2218
2
2
Krupenski Juri 2405
5
Kukk Sander 2188
2
2
Neff Sergei 2252
Estonian Women and U20 Girls Championships 2018
algjärjestus
Budapest Spring Festival 2018
voor: 8
1
Gupta Abhijeet 2617
6
½ - ½
Kulaots Kaido 2578
2
Ivanisevic Ivan 2562
1 - 0
6
Abdumalik Zhansaya 2443
3
Galyas Miklos 2495
½ - ½
Savchenko Boris 2563
4
Gledura Benjamin 2616
5
½ - ½
Aryan Chopra 2523
5
Gonda Laszlo 2510
5
1 - 0
5
Papp Gabor 2614
voor: 9
1
Kulaots Kaido 2578
7
½ - ½
Ivanisevic Ivan 2562
2
Bernadskiy Vitaliy 2584
6
1 - 0
Gupta Abhijeet 2617
3
Abdumalik Zhansaya 2443
6
0 - 1
6
Donchenko Alexande 2574
4
Savchenko Boris 2563
6
0 - 1
6
Gonda Laszlo 2510
5
Aryan Chopra 2523
6
1 - 0
6
Kotronias Vasilios 2509

 

 

19. Lembit Olli mälestusturniir - EV 100 sari, Tallinn 21.04.

chess-results

1.-2. Jaan Ehlvest (Võru MK) ja Tarvo Seeman [7,5p]; 3.-6. Ilja Vovk (MA Vabaettur), Arturs Neikšans (LAT), Robert Dubrovin (Kadrioru MK) ja Grigori Sharankov (Tallinna MK) [7p].

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp), Tallinn 14.04.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

A-turniir: 1. Tigran Martirosian (Tartu Kalev) [7p]; 2. Ilja Snitsarenko (MA Vabaettur) [5,5p]; 3.-4. Matvei Balabonin (MK Areng) ja Sofiya Orlova (Tallinna MK) [5p].

B-turniir:  1. Nikita Slavinski (Tõnu Truusi MKK) [6,5p]; 2. Tuudur Jakob Padari (Rae Huvialakool) [6p.]; 3.-7. Mariel Aedla (Nõmme Noortemaja), Hans-Georg Köösel (Pärnu Spordikool), Vladimir Dukov (MA Vabaettur), Karl Eric Ott (Tartu Kalev) ja Eva Šadrina (Tallinna MK) [5p].

C-turniir: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [7p]; 2.-3. Kristiina Liiv (Tallinna MK) ja Karl Erik Olde (Tallinna MK) [5p].

Kristiine Open 2018 kiirmales, Tallinn 07.04.

tabel

1.-2. Tarvo Seeman (Laagri MAEKK) ja Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p.]; 3.-12. Roman Jezov (Narva SK Maletäht), Robert Dubrovin (Kadrioru MK), Aleksandr Volodin (MA Vabaettur), Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK), Georg Aleksander Pedoson (MA Vabaettur), Kaarel Nestor (SK Reval-Sport), Grigori Sharankov (Tallinna MK), Sander Kukk (SK Reval-Sport), Jüri Krupenski (MA Vabaettur) ja Dmitri Petrov (SK Diagonaal) [5,5p].

Eesti U18 ja U12 noorte meistrivõistlused 2018, Tallinn 29.03. - 01.04

U18 noormehed | U18 neiud | U12 noormehed | U12 neiud 

U18 noormehed: 1. Kirill Chukavin (Tallinna MK) [6p]; 2. Aleksei Garanin (MK Avesta) [5,5p]; 3. Platon-Jaan Ivanov (Narva MK Kaissa) [4,5p].

U18 neiud: 1. Margareth Olde (Tallinna MK) [6p]; 2. Grete Olde (Tallinna MK) [6p]; 3. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p].

U12 noormehed: 1. Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [6p]; 2. Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5,5p]. 3. Vladislav Nazarov (MK Lootus) [5,5].

U12 neiud: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6p]; 2. Lola Hannus (Tartu Kalev) [5,5p]; 3. Marina Levchenko (MA Vabaettur) [5p].

 

Veebimajutus

Eenet Eenet

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn
Pärnu Pärnu

Toetajad

Swedbank Swedbank
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Meriton Tallinn Meriton Tallinn
Värska Vesi Värska Vesi
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Corpore Corpore