Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com

Eesti Maleliit

Vinni Välk 2019, Vinni 20.01.

tabel | fotogalerii (Facebook)

1.-4. Maxim Turov (Venemaa), Robert Dubrovin (Kadrioru MK), Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) ja Aleksandr Volodin (MA Vabaettur) [6p 7-st].

Eesti Olümpiakomitee medalistide vastuvõtt

täistekst Eesti Maleliidu Facebookis | EOK vastuvõtu pildid

Eesti Olümpiakomitee korraldas Hilton Tallinn Park Hotellis piduliku vastuvõtu 2018. aastal rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medaleid võitnud sportlastele ja nende treeneritele.

Kokku võitsid Eesti sportlasel möödunud aastal EM- ja MM-võistlustelt 179 medalit, neist 53 kulda, 48 hõbedat ja 78 pronksi.

Ka malele oli aasta edukas ning oma panuse medalisaaki andsid WFM Margareth Olde (Tallinna MK), kes võitis Euroopa noorte kiir-.ja välkmale meistrivõistlustel Rumeenias kaks kuldmedalit (U18 neidude kiirmales ja välkmales) ning WCM Grete Olde (Tallinna MK), kes võitis hõbemedali U16 neidude kiirmales ja tagas Eestile kaksikvõidu U18 neidude välkmales.

4. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2019, Kohtla-Järve 19.01.

A-ja B-grupp | C-grupp | D-grupp

A-turniir: 1. Nikita Vaino (Narva SK Maletäht) [6,5p 7-st]; 2.-3. Sofia Blokhin (Tallinna MK) ja Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht) [5p].

C-turniir: 1. Laura Kamp (MK Areng) [5,5p 7-st]; 2.-3. Arseni Andrejev (Kohtla-Järve SK Kalev) ja Georg Blokhin (Tallinna MK) [5p];

D-turniir: Ilja Žartsov (Kohtla-Järve SK Kalev) [5p 5-st]; 2.-3. Olga Andrejeva (MK Lootus) ja Bogdan Petrovitš (Kohtla-Järve SK Kalev) [4p].

28. kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest", Tallinn 11.01-13.01.

kiirturniir | välkturniir | Eesti Spordiselts Kalev FacebookisLIVE | chess24.com | pildigalerii (Rainer Raud) | Facebook (Eesti Maleliit)

Traditsiooniline Eesti Spordiselts Kalevi korraldatav Paul Kerese mälestusturniir toimus 12. - 13. jaanuar Sokos Viru Hotellis. Kiirmaleturniiri avamisel osales ka FIDE president Arkadi Dvorkovitš.

Lisaks mängiti reedel 11. jaanuaril välkturniir.

Välkturniir: 1. Gadir Guseinov (Aserbaidžaan) [8p 9-st]; 2. Maxim Turov (Venemaa) [7,5p]; 3.-4. Ottomar Ladva (Eesti) ja Kirill Chukavin (Eesti) [7p].

Kiirturniir: 1. Vladimir Onischuk (Ukraina) [10,5p 11-st]; 2. Alexander Moiseenko (Ukraina) [9p]; 3. Andrei Šiškov (Eesti) [8,5p].

Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn 2019", Tallinn 04.01. - 06.01.

A-turniir (noormehed) | B-turniir (neiud)

A-turniir: 1.-2. Ardi Raag (MA Vabaettur) ja Matvei Savinov (MK Areng) [6p 7-st]; 3.-11. Deniss Andrijaškin (Narva SK Maletäht), Nikita Vaino (Narva SK Maletäht), Karl Erik Olde (Tallinna MK), Igor Snitsarenko (MA Vabaettur), Viktoria Rudnik (Kohtla-Järve SK Kalev), Arseni Nikitin (Narva SK Maletäht), Vladislav Nazarov (MK Lootus), Markus Hansson (Pärnu Spordikool) ja Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) [5p].

B-turniir: 1. Sofia Blokhin (Tallinna MK) [6,5p 7-st]; 2. Jekaterina Smirnova (MK Lootus) [5,5p]; 3. Marta Pauliine Sild (MK Areng) [5p].

 

Tallinna kiirmale lahtised meistrivõistlused`2018, Tallinn 29.12.

Chess-results | Facebook

Mehed: 1. Andrei Šiškov (Tõnu Truusi MKK) [6,5p 7-st]; 2. Tarvo Seeman (Tallinn) [6p]; 3. Igor Švõrjov (Tõnu Truusi MKK) [6p].

Naised: 1. Grete Olde (Tallinna MK) [5p]; 2. Liina Tõnso (MA Vabaettur) [5p]; 3. Margareth Olde (Tallinna MK) [4,5p].

Veteranid: 1. Anto Remmel (SK Reval-Sport) [4,5p]; 2. Pjotr Nikitin (Kadrioru MK) [4,5p]; 3. Oleg Tarakanov (Kadrioru MK) [4p].

Suurtoetajad

Kultuuriministeerium Kultuuriministeerium
Hasartmängumaksu Nõukogu Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Olümpiakomitee Olümpiakomitee
Eesti Kultuurkapital Eesti  Kultuurkapital
Tallinn Tallinn

Toetajad

Tolaram grupp Tolaram grupp
Mainor Ülemiste Mainor Ülemiste
Alexela Alexela
Grid Group Grid Group
Eesti Lennundusmuuseum Eesti Lennundusmuuseum
Sparta Sparta
Windrox grupp Windrox grupp
Pühajärve Pühajärve
Corpore Corpore

2. SK Valge Ratsu lahtised MV males 2017, Kohtla-Järve, 14.01.

A-turniir | B-turniir | C-turniir

14. jaanuaril toimusid SK Valge Ratsu lahtised meistrivõistlused. Läbi viidi 3 turniiri: A-turniir (täiskasvanud), B-turniir (noormaletajad reitinguga kuni 1500) ja C-turniir (noormaletajad reitinguga kuni 1200).

 

A-turniir

1. Daniil Ovsjannikov (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal) 2. Vladislav Protassov  (Narva SK Maletäht) 3. Einar Vaino (SK Diagonaal).

parim neiu Jelizaveta Bitkova (Lootuse MK), parim noor  Tanel Kuldmaa (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal), parim seenior Helmut Laanjärv (Jõhvi).

B-turniir

poisid: 1. Janek Mannima (Lootuse MK) 2. Matvei Minajev (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal) 3. Lev Sizov (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Valge Ratsu)

tüdrukud: 1. Diana Danilina (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Valge Ratsu), 2. Nadežda Pritulina (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Valge Ratsu), 3. Jelizaveta Panfilova (Lootuse MK).

C-turniir

poisid: 1. Arseni Andrejev (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal), 2. Jaroslav Tsõganov (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal), 3. Artjom Pepeliaev (Lootuse MK).

tüdrukud: 1. Anna Ivanova (K-Järve Spordiselts Kalev/SK Diagonaal), 2. Liza Mazajeva (Lootuse MK), 3. Evelina Filippova (Lootuse MK).


Tags: