Eesti maletajad
rahvusvahelistel tiitlivõistlustel

2014 a. meistrid, kiirmale

Kuva klubide andmed

Filtrid: kõik pikk male kiirmale välkmale

  Euroopa kiirmale meistrivõistlused    2014
24.KANEP, Meelis8.5Võru MK
73.KÜLAOTS, Kaido7.5Kaido Külaotsa MK
101.LADVA, Ottomar7Tõnu Truusi Malekoolkond
259.ABOZENKO, Georg6Tõnu Truusi Malekoolkond
334.NARVA, Mai5.5Tallinna SK Reval-Sport
377.NARVA, Regina5.5Tallinna SK Reval-Sport
Võistluspaik: Poola (Varssav)juhend
Turniiri algus: 2014-12-20tabel
Turniiri lõpp: 2014-12-21
Osalejate arv: 748
Voorude arv: 11
  Euroopa kuni 18-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
LADVA, Ottomar6Tõnu Truusi Malekoolkond
9.MEDAR, Marti4Tõnu Truusi Malekoolkond
10.DRAGUN, Valentin4Tõnu Truusi Malekoolkond
11.ABOZENKO, Georg3.5Tõnu Truusi Malekoolkond
13.TOMINGA, Eke3Pärnumaa SK Tahk
14.OBOLONIN, Filipp2.5Tallinna MA Vabaettur
15.NIKULIN, Oleg2.5Narva MK Kaissa
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 15
Voorude arv: 8
  Euroopa kuni 18-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
7.KORBAN, Katrina3.5Narva SK Maletäht
9.IHER, Mirjam1Tartu SS Kalev
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 10
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 16-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
SIROŠ, Ilja6.5Sillamäe SK Kalev
4.HAAVAMÄE, Henrik6Tallinna Kadrioru MK
10.NERO, Georg5Tõnu Truusi Malekoolkond
12.PETROV, Dmitri4.5Kohtla-Järve SK Diagonaal
15.SIRP, Karl Aleksander4.5Tartu SS Kalev
20.PAAN, Karel3.5Pärnu linna SK
21.LIEBERT, Erwin3.5Tallinna SK Reval-Sport
22.LUMISTE, Rene3Tallinna Kadrioru MK
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 23
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 16-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
NARVA, Mai7Tallinna SK Reval-Sport
6.SAGADIJEVA, Anna4Tõnu Truusi Malekoolkond
8.MAASIK, Liisa2.5Tartu SS Kalev
9.IVANOVA, Lidia2Tallinna MA Vabaettur
10.MOISEJEVA, Anastassia1.5Narva SK Maletäht
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 10
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 14-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
5.ORLOV, Roman6Sillamäe SK Kalev
6.GARANIN, Aleksei6Narva MK Avesta
12.SKLADTSIKOV, Andrei5Kohtla-Järve SK Diagonaal
13.IVANOV, Platon-Jaan5Narva MK Kaissa
16.TOKAR, Taniel4.5Tallinna SK Reval-Sport
17.ZUBEHHIN, Aleksei4.5Narva SK Maletäht
18.BONDAR, Daniil4.5Narva SK Maletäht
25.ROZENBLIT, David4Tõnu Truusi Malekoolkond
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 32
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 14-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
OLDE, Margareth5.5Tallinna Kadrioru MK
11.TÕNSO, Liina3Tallinna MA Vabaettur
13.ANDRIJAŠKINA, Anastassia2Narva SK Maletäht
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 15
Voorude arv: 8
  Euroopa kuni 12-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
5.CHUKAVIN, Kirill6.5Tallinna Kadrioru MK
18.TIMOŠIN, Andrei5Kohtla-Järve SK Diagonaal
23.DEREVJANKO, Dmitri4.5Kiviõli Maleklubi Lootus
25.VAINO, Nikita4Narva SK Maletäht
30.KOSÕHH, Kirill4Tallinna MA Vabaettur
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 41
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 12-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
4.OLDE, Grete5.5Tallinna Kadrioru MK
12.KEREM, Kärolin4.5Tallinna Kadrioru MK
19.KOROTKOVA, Anna4Narva SK Maletäht
21.KOLÕSKOVA, Valeria4Tallinna MA Vabaettur
22.BITKOVA, Jelizaveta3.5Kiviõli Maleklubi Lootus
24.BELJAJEVA, Diana3.5Kiviõli Maleklubi Lootus
25.BITSAN, Irina2.5Tallinna MA Vabaettur
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 27
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 10-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
PEDOSON, Georg Aleksander7Tallinna Nõmme Noortemaja
10.AGA, Rihard6Narva SK Maletäht
18.PROTASSOV, Vlad5Narva SK Maletäht
20.REBANE, Ralf Aron5Tallinna Kadrioru MK
22.OLDE, Karl Erik5
23.UIBOKANT, Karl Oskar5Tallinna Kadrioru MK
26.GÜSSON, Jürgen4.5Tartu SS Kalev
33.BEDA, Pjotor4Tallinna MA Vabaettur
35.PEDMANSON, Herman4Tartu SS Kalev
36.MÕSKOVSKI, Deniss4Narva SK Maletäht
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 52
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 10-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
SINITSÕNA, Anastassija9Narva SK Maletäht
8.SILD, Marta Pauline5Tallinna Nõmme Noortemaja
9.VÄRTON, Eva5Tallinna Kadrioru MK
10.TIMOFEJEVA, Polina4.5Kohtla-Järve SK Diagonaal
11.BONDAREVSKAJA, Emilin4.5Kiviõli Maleklubi Lootus
12.RUBINA, Mari4Narva MK Avesta
13.SADE, Carolina3Tallinna Kadrioru MK
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 16
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 8-a. noormeeste kiirmale meistrivõistlused    2014
4.PEDMANSON, Albert6Tartu SS Kalev
8.NAZAROV, Vladislav5.5Kiviõli Maleklubi Lootus
10.UBA, Kevin Kristjan5.5Tallinna Kadrioru MK
16.NAESTEMA, Joonas Aditya5Tallinna MA Vabaettur
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 33
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 8-a. neidude kiirmale meistrivõistlused    2014
POLUETKOVA, Arina8Narva SK Maletäht
RUDNIK, Viktoria6Kohtla-Järve SK Diagonaal
9.BLOKHINA, Sofia4Tallinna Kadrioru MK
10.BAUMAN, Grettel4Tallinna Kadrioru MK
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-13tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-14
Osalejate arv: 18
Voorude arv: 9
  Euroopa kuni 18-a. noormeeste kiirmale meistrivõistluste superfinaal    2014
LADVA, OttomarTõnu Truusi Malekoolkond
1/8-F.CHUKAVIN, KirillTallinna Kadrioru MK
1/8-F.SIROŠ, IljaSillamäe SK Kalev
1/8-F.PEDOSON, Georg AleksanderTallinna Nõmme Noortemaja
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-15tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-16
Osalejate arv: 15
Voorude arv: 4
  Euroopa kuni 18-a. neidude kiirmale meistrivõistluste superfinaal    2014
NARVA, MaiTallinna SK Reval-Sport
1/4-F.OLDE, MargarethTallinna Kadrioru MK
1/8-F.OLDE, GreteTallinna Kadrioru MK
1/8-F.SINITSÕNA, AnastassijaNarva SK Maletäht
1/8-F.POLUETKOVA, ArinaNarva SK Maletäht
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-15tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-16
Osalejate arv: 15
Voorude arv: 4
  Euroopa kuni 18-a. noorte võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused    2014
VENEMAA, 13
EESTI,
     -  Ladva, Ottomar
     -  Siroð, Ilja
     -  Haavamäe, Henrik
     -  Narva, Mai
     -  Petrov, Dmitri
10
LEEDU, 10
7.EESTI,
     -  Abozenko, Georg
     -  Medar, Marti
     -  Dragun, Valentin
     -  Korban, Katrina
     -  Tominga, Eke
4
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-15tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-16
Osalejate arv: 8
Voorude arv: 7
  Euroopa kuni 14-a. noorte võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused    2014
VALGEVENE, 14
VENEMAA, 11
EESTI,
     -  Chukavin, Kirill
     -  Orlov, Roman
     -  Skladtsikov, Andrei
     -  Olde, Margareth
     -  Garanin, Aleksei
10
13.EESTI,
     -  Zubehhin, Aleksei
     -  Tokar, Taniel
     -  Bondar, Daniil
     -  Olde, Grete
     -  Tõnso, Liina
6
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-15tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-16
Osalejate arv: 17
Voorude arv: 7
  Euroopa kuni 10-a. noorte võistkondlikud kiirmale meistrivõistlused    2014
VALGEVENE, 14
EESTI,
     -  Aga, Rihard
     -  Güsson, Jürgen
11
EESTI,
     -  Rebane, Ralf Aron
     -  Protassov, Vlad
     -  Sild, Marta Pauline
     -  Olde, Karl Erik
9
Võistluspaik: Eesti (Tallinn)juhend
Turniiri algus: 2014-11-15tabel
Turniiri lõpp: 2014-11-16
Osalejate arv: 15
Voorude arv: 7

Marek Kolk @ 2014